DOTEK V PROŽITKU                       „Shavasana“                průvodce Pavel a Silvie

Dotek - kouzlo které uvolňuje.


Dotek je mocný nástroj, který má schopnost uvolnit vnitřní pouta. Když se dotkneme hranic naší omezenosti, otvírá se nám prostor pro hlubší pochopení a vnímání naší skutečné identity, která je často potlačována racionalitou naší mysli. Průvodci touto technikou a jejich doteky vám pomohou se dostat  k vlastnímu já a uvědomit si skryté aspekty vaší osobnosti. 

 "Shavasana",  je uvolněná jogová pozice v leže, kde dotyky, či lehkými pohyby připodobněný malování  pomáháme klientovy k uvolnění těla i mysli. Spojení umožňuje zažít hluboce relaxační stav v němž dochází k propojení fyzické i jemnohmotné úrovně bytí s možností zažít unikátní zkušenosti a pocity. Našemu věčně pracujícímu vědomí, se tak otevírá nový prostor. 

Je to cesta, kde je třeba přistupovat s pokorou k nepochopitelným dějům. Klientův zážitek je vždy osobní a s každým jedinečný, často významově bohatý a obtížně vyjádřitelný slovy. V okamžiku, kdy se tělo i mysl plně uvolní, se nám odkrývá nový rozměr existence. A právě tehdy pochopíte smysl vaší přítomnosti zde.

"NAMASTÉ"

Technika trvá minimálně dvě až tři hodiny. Pro klienty z větší vzdálenosti je možnost zde přespat a svůj proces si v klidu užít beze slov ve stavu vnímání.

Cena: 5500,-


ZPĚT

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!