DOTEK V PROŽITKU                       „Shavasana“                průvodce Pavel

Dotek - kouzlo které uvolňuje.


Díky doteku se dostaneme do hranic, které svazují . Jejich uvolněním  můžete zažít vnímání svého bytí, které je v nás rozumem spoutáno a přitom je nám tak blízké..

Zprostředkováním tohoto "doteku" dochází k uvolnění lidské mysli a procesu pochopení. Naučí vás vnímat svou vlastní identitu a uvědomit si to, co v nás bylo doposud potlačené.


S každým  klientem si nejdříve povídáme. Mluvené slovo uvolní energie, probudí důvěru a teprve  se rozhodneme, zda budeme pokračovat a jakým stylem dotek aplikujeme.

Uvolněná jogová pozice "Shavasana" v lehu umožňuje ZPROSTŘEDKOVÁNÍ děje ve fyzických i jemnohmotných úrovních tak, aby byl každý klient schopen si odnést svůj osobní zážitek. 

Nemá smysl ve vás vyvolávat očekávání. Naopak, toto je o pokoře k dějům a všemu, co lze jen těžko vysvětlit. Výpovědí a reakcí klientů je mnoho,  každá je jiná, jinak hluboká a těžko popsatelná. Ve chvíli žádaného uvolnění těla i našeho věčně pracujícího vědomí, se nám otevře nový prostor. A právě v ten  samý okamžik přesně víte, proč jste tu byli. 

 " NAMASTÉ"

Technika trvá minimálně dvě až tři hodiny. 

Cena: 5500,-


ZPĚT

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!