DOTEK V PROŽITKU                       „Shavasana“                průvodce Pavel

Dotek umožňuje uvolnění k pochopení přítomnosti tady a teď. Dotek umožňuje zažívání schopnosti uvolnit rozumovou úroveň ve stavu bdělého pozorovatele. Dotek umožňuje čisté poznání hranic svázanosti. Dotek umožňuje rozpuštění tohoto stavu a vnímání čistého bytí.

Zprostředkováním tohoto "doteku" dochází k uvolnění lidské mysli i těla k procesu pochopení. To vše v individuální připravenosti vnímat  sám sebe z úhlu doposud potlačovaného. Dává možnost změny k sobě i okolí. Dává možnost  poznat stav přijímání i vnímání svého osvobození. Dává možnost uvědomění, kdo jsme doposud byli a co v nás bylo potlačeno.

S klientem si nejdříve v energiích uvolnění i důvěry povídáme. Poté se rozhodneme, zda budeme pokračovat tak, aby  si odnesl svůj prožitek.

Uvolněná pozice "Shavasana" v lehu umožňuje ZPROSTŘEDKOVÁNÍ děje ve fyzických i jemnohmotných úrovních, kdy mé ruce přiložené na vaše tělo se pohybují někdy v obrazech a jindy  jsou nehybné, kdy i já jsem pouze ve stavu pozorovatele předávajícího děje.

Výpovědí a reakcí klientů je mnoho, dotek si můžete zažít sami - každý je jiný, jinak hluboký a těžko popsatelný. Nenechte se však ovlivňovat prožitky jiných lidí, protože pak by následovalo očekávání, které by bránilo se uvolnit. Rozhodně jsem otevřený rozhovoru, možná jednu, dvě poznámky tady napíši: někdy klient odchází rozzářený a ví, že nemá potřebu ani mluvit, někdy mu je zase do pláče, dokonce přijdou střevní potíže i jiné čistění jak fyzického, tak psychického rázu. Tyto situace mám rád a vím, že za pár dní klient zavolá, že se cítí jako znovuzrozený v těle které zná a už ví, proč tu byl.

 " NAMASTÉ"

Technika trvá minimálně dvě až tři hodiny. 

Cena: 2000,-


ZPĚT

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!