O nás

Pavel

V roce 2010 nastal v mém životě zásadní zvrat. Absolutní vyčerpání mě přivedlo k rozhodnutí skončit se svým podnikáním a dát se cestou jógy . Následovaly roky, během kterých jsem několik hodin denně trávil v pozicích Hatha-jógy. Nikdy by mne, člověka s vrozeným hendikepem, nenapadlo, že ze záliby, která mne vysvobodila ze životních útrap, se stane životní cesta a budu schopen prociťovat sám sebe i několik hodin denně v různých asánách (pozicích). Čas plynul a mně se naskytla příležitost cvičit jógu pro veřejnost. To jsem s úctou přijal a začal předávat lidem spojení, které vnímám.. Tak, jak jsem se já sám postupně měnil a má bytost se rozvíjela, cítil jsem potřebu mít vlastní studio jógy s možností zde ubytovávat a pořádat skupinové i osobní pobyty. To se mi podařilo a studio již v současné době provozuji a plně se věnuji tomuto poslání, nejen zde u nás, v našem centru.

Podnikl jsem několik cest do Indie i jiných asijských zemí, každá z těchto cest byla pro mne vždy přínosná. Až zpětně si uvědomuji význam událostí, které mne tam potkaly, a které mne ovlivňují  neustále i v současný době. Ne všechny zážitky byly úplně příjemné, ale všechny jsem měl prožít.. Jeden z těch silných se udál v Osho centru (Puna). Tehdy jsem poprvé začal vnímat všechny své myšlenky i všechny pocity z nich plynoucí zcela ostře. Bylo to překvapení, neboť jsem si uvědomil, kolik myšlenek to je za jednu minutu. Většinu z nich nevnímáme, jsou potlačeny povinnostmi běžného života. Bylo to poznání, které ve Vás zanechá stopu. Před svými myšlenkami jsem nedovedl utéci, ani jsem neměl kam. Byl jsem sám se sebou v ryzí podobě, jak v roli pozorovatele, tak roli vnímání svého těla, které bylo zmatené. Ze začátku šílený stav, ale posléze velice úžasný poznání. Přirozeně mne to vedlo se změnit a začít praktikovat cestu jogového průvodce vedeného intuicí, v napojení jak na jednotlivce i kolektiv. 

tlf. 603 814 153


Silvie

Šla vlastní cestou poznání skrze nemoci, zdraví, vztahy, období dospívání i zrání. Nahoru i dolů, tak jako většina z nás. Hledala odpovědi v tehdy dostupných možnostech, jakým byly zasvěcení technik Reiki, nesčetně konstelačních i regresních prožitků a schopnost se psychosomaticky napojit na své vlastní já.  Prožila si to jako klientka, ale i jako asistentka, kdy se postupně prožila k vlastnímu pochopení. Dnes na základě výše zmíněného, má svou vlastní techniku. Dalo by se ve zkratce říct, že Silvii byla dána otevřena schopnost a možnost předávat lidem informace tak, aby jejich vědomí bylo schopné tyto informace zpracovat, uvědomit si je a pracovat s nimi na samém základu svého podvědomí. 

tlf. 733 707 272


ZPĚT

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!