Konzultace s možností vhledu


Silvie používá svou schopnost "vidění na jemnohmotné úrovni". Tento jedinečný druh vnímání ji dává možnost rozpoznat a lépe porozumět hlubokým prožitkům těla..

Pavel se prožívá v intuitivním vnímání bytosti jako celku. Tímto způsobem je schopen vnímat bytosti v jejich komplexnosti a souvislostech.


Osobní napojení na klienta s konzultací a aktivním učením vnímání teď a tady.

 

 Pomocí jemnohmotného vnímání dochází ke konzultaci, kdy je klientovy umožněno se konfrontovat se svým bytí k novém rozměru. Každé setkání je tak jedinečné, jako je každý člověk sám o sobě. U nás sice strávíte pár hodin, ale doporučujeme si na zbytek dne vzít volno a vše nové nechat v sobě v klidu zrát.

Rozmotávat klubíčko potíží, které vás dovedlo až k nám, je cesta někdy skrze slzy, jindy smích, ale výsledkem by mělo být vždy vaše osvobození k uvědomění.

Okruh témat je velice široký a individuální, tak jako je každý z nás originální. Emoční pole umí zasáhnout velice přesně naše těla a není výjimkou, že člověk se v tom ztrácí, to se v konzultaci rychle rozkryje.  


Je třeba zde se vší vážností zdůraznit, že klient si sem nejde koupit zázrak bez aktivního prožitku. Platíte nás za naši schopnost s vašim tématem na jemnohmotné úrovni komunikovat tak, jak vy sami  v současnosti nedovedete a to vše je opravdu odvislé od vašeho přístupu se aktivně zapojit. Pak jste schopni na dennodenních situací se rychle měnit, nehledat odpovědi v nekonečné minulosti a nebýt otrokem chtíčů  budoucnosti.

"Namasté"

Cena: Konzultace se účtuje v hodinové sazbě 2000,- / hod. V průměru zde klient stráví cca 3 - 5 hod.  Prosím vezměte si pohodlné oblečení na převlečení pro případ, že bude třeba vaše tělo trochu restartovat pomocí pohybu v jogovně. Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!