Techniky


Silvie používá svou schopnost "vidění příčin na jemnohmotné úrovni". Tento jedinečný druh vnímání ji dává možnost rozpoznat a lépe porozumět hlubokým příčinám problému a situací.

Pavel se věnuje intuitivnímu vnímání bytosti jako celku. Tímto způsobem je schopen chápat  a vnímat bytosti v jejich komplexnosti a souvislostech, což je neocenitelné pro hluboké porozumění a harmonizaci.

Ať už jógy praktikujete či ne,  všechny techniky přizpůsobujeme vašim možnostem. Cílem je podpořit váš osobní rozvoj a zlepšit vaše celkové zdraví a pohyb.Hatha JÓGA pro veřejnost


Při velkém počtu účastníků si v našem centru klienty rozdělujeme do několika skupin, kde máme jógu pro méně pohyblivé tzv. jóga na židlích. Čím více je skupina pravidelná, tím větší je možnost zažívat sílu kolektivního vědomí a objevovat sebe sama z úplně nové perspektivy.


Délka trvání je cca 1 - 1,5 hod.

150,- až 300,- / lekce (dle místa a energetické náročnosti)

Rozvrh hodin


OSHO techniky v praxi


Vychází z prožitku polarit, které na nás působí na planetě zemi. Klient má možnost vnímat několik aspektů své existence, jak na fyzické, tak na psychické rovině.  Každý jednotlivec má umocněný prožitek, díky přítomnosti lektorů a tím je jeho uvědomění zesíleno. Lekce jsou variabilní a mají za cíl posouvat každého k vlastnímu pochopení. Základem pro tyto zážitky je kombinace hudby, tance, klidu, ticha a nehybnosti spolu s možností prožít katarzi emocí, což vede k hlubšímu uvědomění a pochopení.


Délka trvání cca 1 - 1,5 hod,

Skupina o více jak 5 osob á 300,-Individuální lekce 550,- až 900,- (dle místa konání a energetické náročnosti)

Rozvrh hodin

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!