JOGA-DOTEK-OSHO

 

 " Hatha Joga " pro veřejnost /  Vojice 175

  


PONDĚLÍ     od 18:00 - 19.00 pro méně pohyblivé (jóga převážně praktikovaná na židlích, přizpůsobená zdraví a stavu klientů) 150,-

                                                    

ÚTERÝ          od 18.00 - 19.30 klasická Hatha jóga inspirována životem 150,-


STŘEDA     od 18.00 - 19.30 Osho aktivní meditace - nutno tlf. objednat 200,-                                                  

ČTVRTEK     od 18:00 - 19.30  klasická Hatha  jóga bez omezení s možností nekonečné inspirace 150,-


Programy s pobyty jsou prezentovány vždy v sekci "Pobyty"      

Individuální jogy je třeba domlouvat na 

tlf. 603 814 153

  

Hatha JÓGA pro veřejnost

Při velkém počtu účastníků si v našem centru klienty rozdělujeme do několika skupin, kde máme jógu pro méně pohyblivé tzv. jóga na židlích. Nováčkům je umožněna adaptace. Čím více je skupina pravidelná, tím větší je možnost zažívat sílu kolektivního vědomí a objevovat sebe sama z úplně nové perspektivy.

Délka trvání je cca 1 - 1,5 hod. 

Cena 150,-

                               

       

Individuální Hatha JÓGA


Jde o druh jógy při které se zohledňuje stav a možnosti těla každého klienta. Jednotlivé pozice

a délka setrvání v nich vychází z intuice kterou se vždy nechávám vést. Cílem je učit vás vnímat tělo, dech i mysl a tím se propojovat ve vztahu k sobě i okolí. Každá lekce je jedinečná, protože respektuje individuální rytmus a možnosti účastníka.

Délka trvání 1 - 1.5 hod.

Cena 550,-                                          

 

Dotek v prožitku

 "Shavasana" průvodce Pavel a Silvie

Dotek - kouzlo které uvolňuje.

Dotek je mocný nástroj, který má schopnost uvolnit vnitřní pouta. Když se dotkneme hranic naší omezenosti, otvírá se nám prostor pro hlubší pochopení a vnímání naší skutečné identity, která je často potlačována racionalitou naší mysli. Průvodci touto technikou a jejich doteky vám pomohou se dostat k vlastnímu já a uvědomit si skryté aspekty vaší osobnosti.

"Shavasana", je uvolněná jogová pozice v leže, kde dotyky, či lehkými pohyby připodobněný malování pomáháme klientovy k uvolnění těla i mysli. Spojení umožňuje zažít hluboce relaxační stav v němž dochází k propojení fyzické i jemnohmotné úrovně bytí s možností zažít unikátní zkušenosti a pocity. Našemu věčně pracujícímu vědomí, se tak otevírá nový prostor.

Je to cesta, kde je třeba přistupovat s pokorou k nepochopitelným dějům. Klientův zážitek je vždy osobní a s každým jedinečný, často významově bohatý a obtížně vyjádřitelný slovy. V okamžiku, kdy se tělo i mysl plně uvolní, se nám odkrývá nový rozměr existence. A právě tehdy pochopíte smysl vaší přítomnosti zde.

"NAMASTÉ"

Technika trvá minimálně dvě až tři hodiny. Pro klienty z větší vzdálenosti je možnost zde přespat a svůj proces si v klidu užít beze slov ve stavu vnímání.

Cena 5500,-


OSHO aktivní meditace

Vychází z prožitku polarit, které na nás působí na planetě zemi. Klient má možnost vnímat několik aspektů své existence, jak na fyzické, tak na psychické rovině. Každý jednotlivec má umocněný prožitek, díky přítomnosti lektorů a tím je jeho uvědomění zesíleno. Lekce jsou variabilní a mají za cíl posouvat každého k vlastnímu prožitku pochopení. Základem pro tyto zážitky je kombinace hudby, tance, klidu, ticha a nehybnosti spolu s možností prožít katarzi emocí, což vede k hlubšímu uvědomění a pochopení.

Délka trvání cca 1 - 1,5 hod,

Individuální skupina o více jak 5 osob á 300,- 

Individuální lekce pro jednotlivce  cena 550,- 


        


  

                                        © 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!