-POBYTY- 

Aktuální individuální pobyty:

-  POBYTY AVATAR -  7 dní, 21 dní, 42 dní ( individuální pobyt)

 Každý sám si volí časovou osu a termín v kterém si umí na sebe udělat čas. Nabízím  možnost být se sebou v poznání pro ty, kteří vnímají chuť se zcela v ryzí podobě propojovat se svou podstatou, kde nepřeberné rozumové otázky i odpovědi ztrácí na důležitosti a vnímání přichází z intuice. Z vlastní zkušenosti vím, že je to velice osvobozující a přirozený návrat k sobě samému. Naladit se vyžaduje zapojení své pozornosti směrem, který je nám zcela přirozený přes naše smysli. Není vždy lehké na začátku tím procházet a netrpělivost rychle umí pozornost roztříštit, ale s tím vám pomůžu. I proto zde v Čechách tento model pobytu provozuji a sám na sobě vnímám přirozené propsání do buněk těla. Rozum byl vycvičen neustále promlouvat svým tichým hlasem do mysli a ustoupit do rovnováhy je i pro něj a celé tělo velice úlevné. Výsledek je nádherný, když jsme schopni vnímat přítomno v těle, skrze život. ŽÁDNÉ SKRYTÉ TAJNOSTI STAČÍ SE JEN ZAPOSLOUCHAT DO VĚTRU, DĚŠTĚ, ZPĚVU PTÁKŮ v průběhu jakékoliv činnosti. Takhle jednoduchý to je, pak už jen vnímáte, jak se v mysli, pocitech i buňkách vše prožívá k pochopení beze slov. Máte-li pocit, že vám má přítomnost a pobyt mohou pomoci, tak dveře jsou otevřeny. Chcete-li to zkusit beze mě, budu i za to rád, protože každý kdo se pohne směrem k uvolnění staré těžkopádné vibrace, dává sílu novému kolektivnímu vědomí k poznání nás všech.

Je to obrovské osvobození v procesu, kdy se propojují  základní lidské smysly do přítomna. Je úžasné s jakými lidmi se zde potkáváme při vstupu, čím vším prochází a jací odchází.  Děkujeme - Namasté.

V případě potřeby mi můžete volat a rád si s vámi popovídám, popřípadě vás nasměruji, jak sami si můžete ve svém prostředí toto praktikovat.. Pavel "Videa"

POBYT na den 1600-,  včetně jídla i programu sestaveného na míru každému jednotlivci.


- POBYT ANASTÁZIE - 3 dny individuální pobyt )

"Pět lidských smyslů je cesta k sobě" Klient si sám volí den nástupu, dle jeho možností. Kurz praktických ukázek a procvičování mentálních schopností. Nabízím vám možnost naučit se pracovat s myslí skrze Intenzivní práci se sebou. Doprovodnou sekcí nám bude vědomé přítomno v prožitku jógy, dechu, aktivní meditace, vipassana meditace, ale i skrze reflexní body chodidel - návod na propojování všech pěti základních smyslů do svého středu - rovnání pravé a levé hemisféry s okamžitým efektem poznatelným na těle i psychice je to, co tento relaxační pobyt zahrnuje a k čemu se máte možnost prožít. Každá lekce je unikátní zážitek a posun, kterého dosáhnete pomocí schopností odevzdat se přítomnému okamžiku skrze návody, které si vysvětlíme a budeme praktikovat. Společné ásany pomohou ukázat, co přináší a co pomáhají zpracovat. Bez jakéhokoliv rozumového zasahování skrze svou přirozenost si dovolíte číst ve své vlastní knize a vnímat své nové poznání, kdy se čas jakoby zastaví ku prospěchu. Poznání se mění v pochopení a pochopení se mění k osvobození.. Více o nás v sekci  "Videa"

Cena  7 500,- včetně jídla a možností relaxace v sauně, či bazénu.


-Skupinové pobyty -

- Nové termíny pro níže popsané skupiny nejsou zatím vypsané. V případě, že vás zaujme nějaký kurz, můžete nás kontaktovat. Dáme zpětnou reakci v jaké fázi s pořádáním jsme.

a) název kurzu "Pět lidských smyslů je cesta k sobě" Kurz praktických ukázek a procvičování mentálních schopností. Nabízím vám možnost naučit se pracovat s myslí skrze Intenzivní práci se sebou. Dobrovolnou sekcí nám bude vědomé přítomno v prožitku jógy, dechu, aktivní meditace, vipassan meditace, ale  i skrze reflexní body chodidel - návod na propojování všech pěti základních smyslů do svého středu - rovnání pravé a levé hemisféry s okamžitým efektem poznatelným na těle i psychice je to, co tento relaxační pobyt zahrnuje a k čemu se máte možnost prožít. Každá lekce je unikátní zážitek a posun, kterého dosáhnete pomocí schopností odevzdat se přítomnému okamžiku skrze návody, které si vysvětlíme a budeme praktikovat. Společné ásany pomohou ukázat, co přináší a co pomáhají zpracovat. Bez jakéhokoliv rozumového zasahování skrze svou přirozenost si dovolíte číst ve své vlastní knize a vnímat své nové poznání, kdy se čas jakoby zastaví ku prospěchu. Poznání se mění v pochopení a pochopení se mění k osvobození.. Více o nás v sekci "videa"- nebo "Video průvodce - Jogajo.cz" - "Joga chodidel " - "Pozvánka" - "Rezervace"


Nový termín pro skupiny ještě není vypsán.

b) název kurzu "Poznej sebe / svůj talent, sílu realizace". Velice výživný program, kdy nabízíme cestu k hlubšímu sebepoznání. Ve světě, kde soutěžení a egoismus často převládají, je čas obrátit se dovnitř a objevit svou pravou podstatu. Naše kurzy jsou navrženy tak, abyste se naučili milovat sebe samé jako celek i přes to, že nám naše mysl říká opak. Přestaňte se srovnávat i přes to, že nás do toho nutí společnost a začněte se věnovat tomu, na co máte talent. Nabízíme vám tím možnost vnímat a transformovat vnitřního soudce i diktátora tak, abyste mohli uvést do života změny bez vnějšího nátlaku a objevit svobodu vaší duše s naší plnou podporou. Upoutávka v sekci video "Filosofie našich kurzů - Jogajo.cz".- "Rezervace"


Nový termín pro skupiny ještě není vypsán

c) název kurzu "Teď a tady / kdo si hraje, je šťastný". Přijměte pozvání na uvolňující program cestou transformace a harmonizace, kde si společně zahrajeme a naučíme se vnímat lehkost přítomného okamžiku. Ukážeme, jak si přes reflexní body uvolnit napětí a dostat se do harmonizace a jaký to má dosah v kvantovém poli. Ukážeme si sílu úsměvu a jak ho praktikovat ke svému uzdravení. Ukážeme si, jak proces konfrontace těla a mysli odhalí cesty k uvolnění a hravému vnímání světa. Ukážeme si sílu jógy a jak k ní přistupovat, aby nám dala nejen protažení těla, ale i mysli směrem, který právě potřebujeme. Naše setkání je určeno pro ty, kteří jsou připraveni krokem vpřed vstoupit do svého i kolektivního vědomí. Vydat se za hranice běžných slov k obohacení sebe sama. Videa - "Cesta k tichu nitra - Jogajo.cz" - "Rezervace"


Nový termín pro skupiny ještě není vypsán

d) název kurzu "Poznej své pravé já s Osho meditacemi" Hledáte cestu k opravdové radosti a smíchu? Připojte se k nám na zážitkové dny, kde se znovu setkáte se svým vnitřním dítětem a objevíte skutečné já. Prožijete intenzivní okamžiky poznání, které vám umožní odhodit masky, jež již neodpovídají tomu, kým opravdu jste. Využijeme originální techniky od Osho i řadu jiných metod pro podporu vašich vnitřních procesů. Smích, slzy, radost i lehkost jógy budou našimi společníky na této cestě k sobě. Každý účastník odchází obohacen o hluboké porozumění sobě samému i svému okolí.. Odkaz v sekci videa - "Filosofie našich kurzů - Jogajo.cz" - "Rezervace"

Všechny upoutávky v sekci "Videa" a na "Youtube


© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!