Dvoudenní praxe v polaritách přítomna!

Dvoudenní praxe v polaritách přítomna!

Zkusme si ne zvítězit, ani se ne klanět, ale pouze a jen vnímat. Zkusme si nesoudit. Pak se dveře dál otvírají samy přirozeně a člověk v klidu nitra ví co dělat, kam jít a jak se rozhodnout. Krásný stav.

Máte možnost tak trvale žít, víte to?

"Cesta poznání" www.JOGAJO.cz

Celý program během dvou dnů a jedné noci, pracuje s třemi polaritami, které si několikrát prožijeme.

 • Světlo / tma - ( v prostoru s totální tmou, umocnění prožitku podpoříme ŽIVOU hrou na křemíkovou mísu v tónině srdeční čakry)
 • Hudba / ticho - (vnímání hudby sluchem i přirozené nenucené zapojení pohybu / versus vnímání ticha a klidu tělem i mysli)
 • Pohyb / klid - ( umění Hatha jógy a dechu / versus pozice Shavasány tj. mrtvoly těla i relax mysli) Joga je vedená v napojení na skupinu a i ten kdo necvičí, či má nějaký hendikep si prožije silný zážitek.

- Vaše vědomí má možnost zažít přestat poslouchat nadvládu rozumu tak, aby bylo schopno vnímat a následovat uvědomění.

- Nebudeme Vás učit od pocitů utíkat, ani je potlačovat, ale ba naopak je přijmout bez sebepoškozování a nekonečného vnitřního boje.

- Vysvětlíme na vašich konkrétních pocitech, jak vnímat život na planetě Zemi, aniž-byste něco potlačovali, nebo se přetvařovali.

Skrze průvodce Pavla  a Silvii, kterým se i jejich poznání otevřelo a předávají ho dál, Vám bude ukázáno, jak se dostávat do stavu vnitřního pochopení.

Poznání je cesta, kterou Pavel i jeho kolegyně Silvie prošli a shodně říkají: "Trpěli jsme mnoha emocemi". Pavel dodává: " setkání v Indii s Osvíceným mužem mi nedalo osvícení, ale sílu jít a věřte, že orgasmus je krásný prožitek pro muže i ženy, kdy je člověk v přítomnu avšak, když se spojí v těle vnitřní polarita ženy s vnitřní polaritou muže v uzrání, není více otázek a vše už jen JE! Zmíněný orgazmus už vám zase tak silný nepřipadá.

Pavel i Silvie:

- Upozorňují, že to nebude víkend o meditacích, kdy obalamutíte vrchní čakry a chodíte po světě pár dní jako "zhulený" a těla zbavený!

- Upozorňují, že pracují s poznáním bytí a to jsou i spodní čakry, do kterých se nikomu nechce sahat.

- Zprostředkovávají, jak najít k minulosti i současnosti úctu a to "ne jen" z rozumové úrovně (Silvie toto na jemných úrovních vidí)

- Upozorňují, že to může bolet, mohou se uvolňovat emoce.

- Upozorňují, že může dojít k harmonizaci celého čakrového systému i těla a v pochopení zažít opravdové spojení.

- Upozorňují, že může nastat v pochopení možnost zažití opravdového spojení, kdy toto člověk zná snad již jen ze zmíněného lidského orgazmu, kdy zapomeneme na pár vteřin, jak jsme k němu došli a zda jsme žena, či muž a zda nás něco bolí, či ne. Prostě jsme mimo tělo. Ale i toto se dá nazvat jako útěk z lidského těla a co když se dá žít v tomto stavu spojení i bez útěku mimo realitu těla?

-Uvědoměním si jen rozum říká, chci více, chci zvítězit. Svým chtěním přestáváme brát ohled na ostatní vjemy, to je cesta pokory.

- Uvědoměním si že, lidské tělo se zmítá v kole polarit a stavů útěků pomocí krátkodobých uspokojení, které si nejsme schopni trvale udržet je velice dobrý start, ale stále to je uvědomění pomocí rozumu.

Pavel i Silvie nemění svět, ani lidi.

KAŽDÝ SE SVÝM POCHOPENÍM ZMĚNÍ SÁM. Nezkoumají, jak je to možné, jen to co jim bylo vyšší mocí dáno, předávají.

Vnímají, jak má nevědomé ovládání má silnou moc. V jejich přítomnosti cítíte, jak zvládáte být vědomou součástí tohoto světa. Pak pochopíte, proč jsou. Dar vcítit se do čehokoliv, když je jim a především Silvii dovoleno, je těžko vysvětlitelný.

Vy si odnášíte poznání a schopnost procházet životními zkouškami s postojem zcela osvobozujícím.

TOTO JE TA CESTA, KTEROU SI ZDE BUDEME OSVOJOVAT.

Proč to zkusit?

Protože žádné duchovní báchorky ani teorie, ale vědomý prožitek v realitě pro realitu každodenního života.

S pozdravem www.jogajo.cz Pavel  a Silvie

 • Místo konání: Hotel Plus Prague, Přívozní 1, Praha 7
 • Kdy: I. 12. - 13. září 2020

               II. 10. - 11. říjen 2020

              III. 14.- 15. listopadu 2020

             IV. 12. - 13. prosince 2020

 • Prezentace: 10:00 - 11:00
 • Začátek: sobota: 11.00 dopoledne
 • Konec. neděle odhadem okolo 13.00 (Čas ukončení je pohyblivý i individuální) a také záleží, jak Silvie i Pavel vnímá váš posun a zda je potřeba ještě někde něco přidat, nebo ubrat),
 • Cena: 4 200,- za osobu
 • Ubytování v ceně na pokojích s více lidmi, vždy se sociálním zázemím
 • Snídaně v balíčku v resortu, každé ráno. Plus ovoce, zelenina, oříšky, energetické RAW food tyčinky, kaše, jogurty, voda, čaj... To vše neomezeně po celý program hojně k dispozici. (Zkušenost je taková, že účastníci prakticky hlad nemají, jen si lehce udržují energii). K dispozici je vlastní kuchyňka pro zájemce s individuálním stravovacím režimem.
 • Maximální počet účastníků je 15 osob. To zaručuje dostatek času tak, aby se Vám oba průvodci mohli plně věnovat a nebyla pozornost roztříštěna.
 • Registrace na email adresy: jogajo@email.cz
 • Platba převodem na účet 1162910319/0800

variabilní symbol pro platbu uveďte vaše datum narození

 • Možnost zavolat pro info. Silvie 733 707 272

                                                   Pavel 603 814 153

 • Doporučení: S sebou lehké oblečení vám milé a příjemné na cvičení, lehkou deku na přikrytí, která Vás bude provázet v klidových prožitcích, jogamatku na cvičení i relax.
 • Dobrovolný program doporučený na závěr: Sauna i bazén se slanou vodou. Plavky jsou vaše volba. I toto bylo rozhodující, kdy Silvie cítila,

         proč pořádat tuto akci v prostorách Hotelu - jako výbornou tečku na závěr.


ZPĚT

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!