"POZNÁNÍ"  spojení Tao / Jógy      průvodce Pavel

Jak k tomu dojde?

Uměním se naladit na klientku pomocí velké série jemných tahů po těle. Nespočet  pohybů, doteků, někdy i stlačení. S dostatkem času se základní jemnohmotné dráhy těla postupně uvolní... Tímto si sama dovolíte vstoupit do nekonečného zdroje síly, kdy pouze vnímáte bez hranic svou nepoznanou krásu a svobodu...

Uvolněním rozumové úrovně do rovnováhy začnete vnímat každou buňkou těla, jak přijímá své nové POZNÁNÍ. 

Jelikož tato technika se řadí do technik erotických, tak připomenu  všem známý orgasmus a jeho přitažlivost tzv. "vystřelení mozku mimo chápání". Chtíč se nám v milování  stále připomíná  a může nás hnát k vyvrcholení. Zde naopak v technice "POZNÁNÍ" vás nechává v těle, nikam vás nežene a uvolnění se  postupně prohlubuje, zde není na prvním místě vyvrcholení. Zde není žádný cíl ve smyslu orgasmu, ale není ani vyloučeno, že se  nějak samovolně neprojeví třeba z míst těla, kde by jste takový spouštěč nikdy nečekala.. 

POZNÁNÍ vás neovládá ve smyslu, že něco musíte dělat a nebo něco vracet. Prožití se ve stavu přijímajícího s vnímáním nekonečného příjemného spojení se sebou tak, jak dlouho chcete. Máte možnost vnímat své tělo jako celek. Po dvou až tří hodinách si teprve uvědomíte, jak jste se málo znali a jaké je tělo úžasným domovem, jaký to je cítit spojení...

Tohle není o vítězství, přemlouvání a hnaním se za něčím, co už jste mnohokrát zažila, tohle je POZNÁNÍ.

Tato technika spadá do těch erotických, tak jako je tantra a techniky jim podobné, takže je zde potřeba si o všem nejprve popovídat a dopředu vysvětlit následné postupy.

Co mi to může dát?

Jednoznačně POZNÁNÍ sebelásky, kterou už dávno neznáte v této podobě. Uvědoměním sebelásky vám dojde, že většinou dáváte a zdroje přijímání síly, které doposud využíváte, přestávají mít potřebnou sílu... Uvolnění do jedinečného pocitu  ženskosti  a jedinečnosti v nekonečné vnímavosti nevinnosti. Takovou jste snad jen zažívali jako děti, když vám bylo dovoleno být sami sebou.

Co si odnášíte?

" POZNÁNÍ "  a uvědomění si, že  je to zdroj energie se silou hravosti v každodenním prožívání. Rozpouštění nevědomého ztuhlého.


Cena: ( 3 - 4 hod / 3000 CZK ) 

           ( 2 dny 6400 CZK, včetně jídla, sauny s možností reflexní ruční masáže ve velké vaně. Joga k uvolnění, prodýchání, hravosti, lehkosti tance, poznání síly mudry prstů, ale i naslouchání tichu. Vše poskládané na konkrétní osobu.)

                  - možnost pobytu 

                  - předávání více lidem 

ZPĚT

© 2019 Jogajo. Všechna tráva vysazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!